16-09-2019

Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Warszawie poszukuje studenta IV – V roku prawa do praktyki prawa korporacyjnego oraz rynku kapitałowego.

Wymagania:

Oferujemy:

Aplikację (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adresy: s.jakszuk@wierzbowski.com oraz j.rog@wierzbowski.com w tytule wpisując „STUDENT: Imię i Nazwisko”. Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla celów procesu rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 15A lok. 17, 00-640 Warszawa (dalej „Kancelaria”). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

02-09-2019

W związku z dynamicznym rozwojem, Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I roku lub osobą zamierzającą rozpocząć aplikację radcowską w roku szkoleniowym 2020 w ramach praktyki prawa nieruchomości oraz projektów inwestycyjno-budowlanych.

Opis stanowiska:

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: a.bulski@wierzbowski.com oraz a.broniewska@wierzbowski.com.

Na każdej stronie dokumentów aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

05-07-2019

W związku z dynamicznym rozwojem, Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni zaprasza do aplikacji na stanowisko Associate w ramach praktyki rynków kapitałowych, prawa spółek, transakcji M&A.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: office@wierzbowski.com;